Villa

Villa

Villa Lycia Sun

Belli başlı marketlere ve dükkanlara, limana, plajlara, ve lokantalara yürüme mesafesindeki konumu ile sizlere rahat ve unutulmaz bir tatil imkanı sağlamakta.

Villa Kalkan koyuna bakmaktadır.

Villanın ana giriş kapısından sonra, Apart Odalar'a bahçe içindeki bağımsız yoldan ulaşılır.

Odalarımızın hepsi bağımsız girişli ve önlerindeki geniş havuz terasına bakmaktadır. Sadece üç odaya hizmet veren 6 X 10 M havuz sizlere özeldir.

Geniş teras havuz başı terası olduğu gibi, odalara kahvaltı ve yemek zamanları da hizmet etmektedir. Terasta odalara ait masa, şemsiye ve sandalyelerden başka, havuz şezlong ve minderleri, sehpalar, büyük şemsiye ve mangal bulunmaktadır.

Etrafınızdaki muhteşem bahçe içinde yakalayacağınız ambiyans ile rahat ve huzur dolu bir tatil sizleri bekliyor.

100 tonluk su deposu ile su kesilecek derdiniz yok. Basınçlı sıcak ve soğuk suyunuz her zaman hazır. Demode güneş enerjili sıcak su sistemi kullanan diğer rakiplerine göre Lycia Sun sizlerin konforunu düşünüyor. Entegre güneş panelli LPG kazanlı sıcak su sistemi ile 24 saat basınçlı sıcak su hizmetinizde.

 

Villamız yüksek kalite izolasyon sistemi ile inşa edilmiştir. Gece gündüz sıcaklık farklarını en az hissedecek şekilde tasarlanan odalarımızda, klimalar kapatıldıktan sonra hemen ısınan otel veya pansiyonlardan ayrıldığınızı göreceksiniz.

Bir başka avantajınız ise, Lycia Sun'ın sahipleri kapı komşunuz. Tüm ihtiyaçlarınızda bir adım ötenizde olacaklar.

İyi tatiller.....


<<Giriş sayfası