Ödeme koşulları

Payment

 

Odalarımız genellikle bir haftadan uzun olmak üzere Pazartesinden Pazartesiye kiralanmaktadır. Bunun haricindeki giriş çıkış günleri ve kalış süresi için lütfen bizimle temasa geçiniz, uygun olması halinde sizleri misafir etmek isteriz. Ancak, Pazartesi harici giriş çıkış günlerinin tam haftayı bölmesinden kaynaklanan kayıp ve ilave temizlik masrafları talep edilecektir. Bir haftadan daha uzun süreli kalışlarda fiyatlarımızda bir değişiklik yapılmamaktadır. Bir haftadan kısa süreli kalışlar programı bozmakta olduğundan tercih edilmemektedir.

Fiyatlarımız iki kişi için geçerlidir. Daha fazla kişinin kalacağı durumlarda çek-yat kanape kullanılabilir ve yatak haline getirilebilir, ancak ekstra ücrete tabidir. Bu durumda fiyatlarımıza hafta başına 120,-TL ilave edilecektir.

İki apart odanın birlikte kiralanması halinde %5 iskontolu fiyatlaramızdan faydalanabilirsiniz. Üç apart aynı anda kiralanılırsa iskonto oranı %10 olacaktır.

Ödemenin vereceğimiz banka hesabına transferi ile rezervasyonunuz kesinleşmiş olacaktır. Ödemenin yapıldığı ana kadar Lycia Sun odaları başkalarına rezerve etme hakkına sahiptir. Rezervasyonun iptali halinde veya rezerve edilen tarihte giriş yapılmadığı takdirde, ödeme iade edilmez ve rezerve edilen oda(lar) başkalarına kiralanabilir. Giriş tarihinde elinizde olmayan bir nedenle gecikme olması halinde, bizi önceden bilgilendirmeniz şartı ile oda(lar) size ayrılmış olarak son güne kadar tutulacaktır. Böyle bir durumda lütfen bizi haberdar ediniz, odalarınızı sizler için tutmaya devam edelim.

 

 

Giriş sayfası>>>>>>>