GÖRÜŞLERİNİZ

 

 
  :
   
 

Gündüz deniz, akşam cafe'ler de sohbetler.

Kalkan çok güzel. Misafirseverlik daha  güzel.

Güzel günler, unutulmayacak geceler geçirmek isteyenler için Kalkan en iyi seçenek.

Zehra ve Ali Kepkep

 

 
Lycia Sun Apart merkezi konumu, cennetten bir parça bahçesi, kapısının önündeki havuzu, özenle ve şık dizayn edilmiş odaları ile ailemizin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşıladı. Kaldığımız süre içerisinde evimizin rahat ve huzurlu ortamını hiç aramadık. Ayrıca ev sahiplerimiz Canan ve Ali Çitci çiftinin misafirperverliği ve cana yakınlığını da göz ardı edemeyiz. Bize yorucu geçen bir yılın yorgunluğunu unutturacak bu ortamı sundukları için her ikisine de çok teşekkür eder önümüzdeki senelerde tekrar görüşmeyi dileriz.
Nurgül ve Ufuk Özçelik
 

Günalp Ailesi olarak bu yaz Lycia Sun Apart’da olmaktan çok memnun kaldık. Daha önceki yıllarda genelikle otelde kalmayı tercih etmiştik. Buraya gelemden önce apartta kalmanın zor olacağını düşünmüştük fakat yanılmışız. Sizlerin sıcak karşılaması ve ilginiz bizleri fazlası ile memnun etti. Burada herşey mükemmel ve çok zevkli dizayn edilmiş. Bahçe, havuz, odalar harika! Biz çocuklu aileler için evimizdeki rahatlığı ve daha fazlasını sunduğunuz için teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek dileği ile.
Nuray ve Volkan Günalp

 

 

Sıcak ve güzel bir karşılama sonrasında, bu güzel apart dairede evimizden uzakta değil gerçekten kendi yuvamızda gibi hissettik. Herşey çok güzeldi. Unutamatacağımız bir tatil oldu. Apartta herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Başka bir sene tekrar görüşmek dileği ile. Teşekkürler.

Atmaca Ailesi

 

Temizliği, ihtiyaçlarımızı karşılayacak herşeyin bulunması, huzurlu ortamı ile ve ev sahiplerinin güleryüzü ve ilgileri sayesinde kendi evimizdeymişcesine, mutlu ve huzurlu bir tatil geçirdik. Teşekkür ederiz.

Sibel Yersel, Tuncay Aksoy ve Şennur Şahin

 

 

Herşey çok güzeldi. Şunu daha iyi yapabilirsiniz diyebileceğimiz hiç bir şey yok. Çok memnun kaldık. İlerleyen senelerde görüşmek üzere.

Tuğberk Şimşek, Cüneyt Sunay, Volkan Fidan

 

 

 

Apartınızda iki haftalık kalışımızdan çok memnun kaldık, çok teşekkür ederiz. Herşey mükemmel ve çok iyi düşünülmüş. Fiyat çok makul ve Kalkan merkeze harika bir yürüme mesafesinde. Kesinlikle herkese tavsiye ediyoruz ve 2011 yazı için kesinlikle rezervasyon yaptıracağız. Tekrar teşekkürler.

Pippa ve Laura

 

 

 

Apartlar web sitesinde anlatıldığı gibi çok sevimli. Bulunduğu mevki mükemmel. Ev sahipleri çok candan, misafirperver, ve arkadaşlar. Benim tatilim her yönden çok güzeldi, fiyat, lokasyon, sunulan kolaylıklar ve bana özel oluşu ile mükemmeldi. Şimdiden bu senenin ileri aylarında gelecek bir arkadaşıma Lyciasun'ı tavsiye ettim. Ve herkese tavsiye ederim, Lyciasun'da kalınız. Kalkan'a gelişlerimde kalacağım yer burası. Seyahatim sırasında verilen yardım ve yol haritalarını unutamam. Mükemmel ve dinlendirici bir tecrübeydi.

Rosie Hellon

 

 

Apartlar ve havuz başı çok güzel. Ev sahipleri cana yakın ve çok güzel insanlar. Lyciasun'a tekrar kesinlikle geleceğiz. Çok güzel zaman geçirdik. Herkese şiddetle tavsiye ediyoıruz. Herşey çok yakın, kesinlikle arabaya ihtiyaç yok.

Sandra ve Craig Bennet

 

 

 

Lyciasun'da unutulmaz bir onbeş gün geçirdik. Apartlar mutevazı ama rahat bir tatil için herşeyi sunuyor. Apartlar ve dış mekan çok temiz. Dış mekan her noktasına kadar hergün temizleniyor. Ev sahipleri çok yardımcı ve her zaman yanınızda. Bir tavsiyede bulunmak isteriz: çocukların dışarda kullnımları için plastik bardak ve tabak temin edilmeli.

Caroline and Todd Sendell

 

 

Evimiz kadar rahat edebildiğimiz, temiz, hertürlü ihtiyaçlarımızı giderecek konumda döşenmiş olması, bahçenin yeşilliği bizleri buraya tekrar gelmeye teşvik edecek bir yer. Teşekkür ederiz.

Mümin Serper

 

Harika ev sahipliğiniz için teşekkürler.

Sibel ve Necati Türker

Öncelikle misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederiz. Bizim için gerçek anlamda bir tatil oldu. Kendimizi evimizde hissettiğimizi bilmenizi isteriz. Oda, bahçe, ve havuzun tadını olabildiğince çıkartmaya çalıştık. Mühendislik geçmişinizden geldiğinizi düşündüğümüz ince hesapların odaya yansıdığını gördük. Affınıza sığınarak ve sizin hizmet kalitenizi arttıracağını düşünerek iki önerimiz olacak:

1) Aspiratörün dışarıya açılan bir borusu olsa yemek kokuları içeride kalmaz

2) Banyodaki dolap insanların gelip geçerken çok rahat çarpacabileceği bir yerde, daha köşeye monte edilse iyi olur gibi geldi bize.

İlginiz ve güleryüzünüz için tekrar teşekkürler.

Emel-Uğur Onur Koca

 

Beklenenin üzerinde, huzurlu tatil geçirmek isteyenler için mükemmel bir mekan. Teşekkür ederiz.

Uğur Güvenç- Necla Şentürk

 

LyciaSun'da tüm detaylar incelikle düşünülüp tasarlanmış. Temiz, bakımlı, zevkle döşenmiş apartımızda kendimizi evimizde gibi hissettik. Canan Hanım'ın ve Ali Bey'in içten ve sıcak yaklaşımları, yardımları, konukseverlikleri LyciaSun'ı bizim için vazgeçilmez kıldı. Teşekkürlerimizle, tekrar görüşmek dileğiyle..

Yağmur-Benan Yücebalkan

 

 

 

 

           
             
Giriş sayfasına geri git